zachmurzenie duże
środa
Reklama
pixabay
Życzenia z okazji Dnia Nauczyciela
14 października 2022 r. | 06:30
0

Szanowni Pedagodzy, Pracownicy Administracji i Obsługi,
w Dniu Edukacji Narodowej pragniemy Państwu życzyć samych sukcesów w życiu prywatnym, jak i służbowym. Duża praca jaka wkładacie w edukacje naszych najmłodszych mieszkańców, sprawia, że praca wykonywana przez Państwa jest obdarzona ogromnym szacunkiem, uznaniem i życzliwością. To Wy wychowujecie kolejne pokolenia, które będą w przyszłości decydować też o naszym życiu. Tym bardziej należy Wam się największy szacunek.

Wójt Gminy Kamienica Polska                         Przewodniczący Rady Gminy Kamienica Polska
Adam Tajber                                                                   Tomasz NowowiejskiDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *