zachmurzenie duże
21°
18°
niedziela
Reklama
powiat pruszkowski
Zmarła Maria Walentek
10 stycznia 2024 r. | 11:46
0

Urząd Gminy Kamienica Polska poinformował, że 31 grudnia 2023 roku zmarła Maria Walentek, była sekretarz gminy Kamienica Polska.

Śp. Maria Walentek przepracowała w Urzędzie Gminy w Kamienicy Polskiej ponad 30 lat. Będąc na stanowisku Sekretarza Gminy przyczyniła się do wprowadzenia reformy samorządowej w gminie. Cały czas była blisko ludzi pomagając we wszystkich sprawach. Po zakończeniu pracy zawodowej nadal angażowała się w działania społeczne, pełniąc funkcję Prezesa Koła Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Kamienicy Polskiej.

Organizowała wspólnie z Gminą uroczystości z okazji rocznicy wybuchu II Wojny Światowej oraz Narodowego Święta Niepodległości.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *