zachmurzenie duże
25°
23°
środa
Reklama
UG Kamienica Polska
Zamiast na trzy, będzie umowa na 10 lat na dzierżawę lokalu pod przychodnię Andrzeja Goldsztajna? Stawka czynszu ma być taka sama jak 10 lat temu!
14 czerwca 2024 r. | 11:54
14

W środę, 19 czerwca odbędzie się sesja Rady Gminy Kamienica Polska, podczas której radni podejmą uchwały w sprawie wotum zaufania dla wójta oraz wysokości ekwiwalentu pieniężnego dla druhów OSP. Jednak najwięcej kontrowersji wzbudza uchwała dotycząca wynajmu lokali dla Andrzeja Goldsztajna. Dotychczas umowa była przedłużana co trzy lata. Teraz Wójt zaproponował, by umowę przedłużyć Goldsztajnowi na 10 lat. Co ciekawe, od blisko 10 lat stawka za czynsz wynosi 9,50 zł netto za 1m2. Stawka ta ma być przez kolejne 10 lat utrzymana. Co będzie oznaczać, że przez 20 lat stawka za dzierżawę lokali pod przychodnię będzie na tym samym poziomie.

Przypominam tylko, że gdyby nie "poświęcenie" Andrzeja Goldsztajna, Artur Furmański nie miałby szans zostania wójtem.

Czy w ten sposób Furmański odwdzięczy się Goldsztajnowi? Zobaczymy po sesji.

Szczegóły dotyczące sesji znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Zamiast na trzy, będzie umowa na 10 lat na dzierżawę lokalu pod przychodnię Andrzeja Goldsztajna? Stawka czynszu ma być taka sama jak 10 lat temu!”

 1. Zieloni pisze:

  2 godziny i jeszcze tutaj taka cisza? 🫢🤣

 2. Mieszkaniec pisze:

  Interesujące, że Pan redaktor nie wspomniał o podwyżkach dla Radnych, które mają być przeforsowane na Sesji. To jest bulwersujące! No, ale jak się pisze artykuły na zlecenie to rzetelności dziennikarskiej nie ma.

  4
  2
 3. EMILIA pisze:

  skoro tak bardzo nie chcecie to podejrzewam ze za lepsze pieniadze Pan Andrzej moglby isc do innej przychodni z pocałowaniem reki, a wtedy kamienica zostanie z kim? Chyba Pan przewodniczacay rady bedzie przyjmowac pacjentow skoro są takie podwyżki..

  6
  2
 4. EMILIA pisze:

  Interesujące że Pan redaktor ewidentnie jest z Panem Goldsztajnem na Ty
  bądź nie ma kultury pisząc publicznie Glodsztajn chyba lekko niesmaczne to pismo i oczywiście krecenie nowej afery No bo przecież moda na sukces zaiste tych wiadomości lokalnych toczyć się musi dalej “reporterzy nie hejterzy” 😉

  4
  2
 5. Kam pisze:

  I znowu układy i układziki. Stary wójt nie chciał przedłużyć l 10 lat to nowy przedłuży.

  3
  3
  • EMILIA pisze:

   układy nie sądzę by nowy Wójt dostał swoje stanowisko poprzez układy każdy miał prawo głosu ludzie wybierają sami aczkolwiek układy to są tam gdzie mniejsza jednostka ludzi może zabrać głos i myślę że Ci co nie są święci wiedzą o czym mowa 🙂 ale najważniejsze to zrobić afere i sensacje z innej osoby żeby od swoich wybryków uwagę odwrócić i zaznacze największe ale mają osoby które nic nie robią tylko dużo gadają mam nadzieję że społeczeństwo w końcu przejrzy na oczy bo gadac to każdy potrafi a robić już nie bardzo

   2
   4
 6. Ja pisze:

  Zgodzę się z Panią, Pan redaktor chyba się trochę zagalopował z tym waleniem na “ty” trochę szacunku do Pana doktora. A poza tym odnoszę wrażenie ,że piszący ten artykuł mocno śledzi poczynania prezesa ośrodka zdrowia, czyżby sam od siebie ? nie sądze….

  3
  2
 7. Jaa pisze:

  No śmiech na sali płaci śmieszne pieniądze za przychodnie. Jak nie pasuje to ma tyle wakatów gdzie idziemy że żegnaj gienia płakać nikt nie bedzie

  1
  4
 8. Jaa pisze:

  boi się że jak się władza zmieni za 5lat to dowalą mu czynsz nie z tej ziemi więc woli się zabezpieczyć …

  3
  3
 9. Jaa pisze:

  ciekawe czemu ludzie ci co mają sklepy na Romanowów tzw Manhattanie mają taka krótka dzierżawe a nie 10letnia jak zmieniaja to niech zmienia wszystkim i przedłuża

  3
  1
 10. EMILIA pisze:

  haha rozumiem że leczyć też się będziemy w mięsnym na Manhattanie żenujące porównanie

  3
  1
 11. Nicki pisze:

  wiadomo, że lekarza nie zastąpi żaden sklep. ale cena jest śmiesznie niska i mocno konkurencyjna i nie świadczy to dobrze o osobie, która zgadza się na tak niski czynsz. rozumiem przez to, że dzięki oszczędności na czynszu do przychodni zostanie zakupiony jakiś sprzęt medyczny. Przychodnia ma także kontrakty z NFZ.

  6
  1
 12. Nicki pisze:

  a jakby Państwo byli przedsiębiorcami, właścicielami sklepu. przedsiębiorca nie ma żadnej dotacji, nie dostaje kontraktu NFZ. Sam opłaca sobie składki. A to jest Radny Powiatowy dostaje też za to kasę od Państwa, przedsiębiorcy nikt nie dokłada nawet gdy się wypowie. Więc z każdej strony ciągnie kasę.

  4
  2
 13. EMILIA pisze:

  o przepraszam bardzo są różne dofinansowania dla przedsiębiorców i kto się interesuje ten także korzysta a więc z całym szacunkiem jak zawsze robienie senscji na siłę może czas zacząć od siebie zajmimy się swoimi interesami praca a nie wytykaniem innym co za czasy… również zapraszam przejechać się po ośrodkach w innych gminach nasze są na prawdę dobrze prowadzone a więc samo się chyba to nie dzieje moi mili lokalsi idealni bez skaz

  2
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *