zachmurzenie duże
środa
Reklama
Zaginął 32-letni Łukasz Skupień z Kamienicy Polskiej
16 października 2020 r. | 09:10
0

13 października wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną 32-letni Łukasz Skupień. Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu, prosimy przekazać do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie lub powiadomić najbliższą jednostkę policji.

Funkcjonariusze z Częstochowy prowadzą poszukiwania 32-letniego Łukasza Skupień. Mężczyzna w dniu 13 października wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Jak wynika z ustaleń osoba o podanym rysopisie widziana była 14 października w miejscowości Jastrząb, następnie w miejscowości Biskupice.

Rysopis zaginionego: wzrost 184 cm, szczupłej budowy ciała, włosy proste, ciemne-szatyn, oczy niebieskie.

W dniu zaginięcia ubrany był w pikowaną kurtkę w kolorze granatowo-niebieskim, koszulę z krótkim rękawem w paski koloru biało-pomarańczowego, spodnie typu moro koloru zielonego, buty typu trzewiki koloru szarego.

Znaki szczególne: tatuaż na plecach powyżej łopatek, napis "PRINCE".

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat mężczyzny prezentowanego na zdjęciu.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego, proszony jest o kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie telefon 47 858 1255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 997 lub 112. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *