zachmurzenie duże
14°
11°
niedziela
Reklama
fot. Aneta Nawrot
Wójt na spotkaniu z Członkiem Zarządu Województwa Śląskiego!
29 lipca 2019 r. | 09:33
0

Z inicjatywy gmin Poczesna, Starcza i Kamienica Polska, w ubiegłym tygodniu w Poczesnej odbyło się czwórstronne spotkanie wójtów tych gmin z Członkiem Zarządu Województwa Śląskiego - Izabelą Domogałą oraz dyrektor Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach - Małgorzatą Staś.

Przedmiotem rozmów była obecna sytuacja finansowa oraz możliwości przyszłej perspektywy dofinansowań z Unii Europejskiej. Włodarze gmin poruszyli kwestie dotyczące ich gmin, zgłosili problemy dróg wojewódzkich przebiegających przez ich gminy oraz poruszyli kwestie związane z inwestycjami urzędu marszałkowskiego na ich terenach.

W spotkaniu, oprócz przedstawicieli władz województwa uczestniczyli: Wójt Gminy Poczesna - Krzysztof Ujma wraz z zastępcą Andrzejem Lechem, Wójt Gminy Starcza Wiesław Szymczyk oraz Wójt Gminy Kamienica Polska - Adam Tajber.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *