zachmurzenie duże
-2°
-3°
niedziela
Reklama
W czwartek debata nad Raportem o stanie Gminy Kamienica Polska za 2019 rok
22 czerwca 2020 r. | 10:56
1

W czwartek 25 czerwca odbędzie się debata nad Raportem o stanie gminy Kamienica Polska za 2019 rok. W debacie mogą wziąć udział mieszkańcy gminy, którzy swoje zgłoszenie do zabrania głosu będą mieć poparte 20 podpisami mieszkańców gminy.

Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie gminy. Mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania przez Przewodniczącą Rady zgłoszenia. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi maksymalnie 15.

Z raportem o stanie gminy możecie zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “W czwartek debata nad Raportem o stanie Gminy Kamienica Polska za 2019 rok”

  1. Cygan pisze:

    A co będzie w raporcie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *