zachmurzenie umiarkowane
28°
25°
czwartek
Reklama
Tylko w ferie: Przejazd Kolejami Śląskimi dla uczniów za 1 zł!
31 stycznia 2024 r. | 11:06
0

Koleje Śląskie uruchomiły specjalną promocję dla dzieci i młodzieży z naszego województwa. Od 27 stycznia do 11 lutego uczniowie ze Śląską będą mogli skorzystać z przejazdów regionalnego przewoźnika na specjalnych zasadach – za złotówkę.

Aby skorzystać z promocyjnego przejazdu Kolejami Śląskimi podczas ferii, należy kupić bilet za złotówkę (można to zrobić w kasie Kolei Śląskich lub w pociągu u drużyny konduktorskiej) i w trakcie podróży posiadać przy sobie odpowiedni dokument potwierdzający wiek wskazany w Regulaminie akcji promocyjnych przejazdów “FERIE 2024”.

Co ważne, oferta nie jest limitowana, więc można kupić nieograniczoną liczbę biletów promocyjnych. Wyjątkiem jest odcinek transgraniczny na linii S7 pomiędzy Chałupkami a Bohuminem. Warto także dodać, że promocja dotyczy dzieci w wieku przedszkolnym od czwartego roku życia, bo młodsze korzystają z ulgi ustawowej 100 proc. i ich przejazd Kolejami Śląskimi zawsze jest bezpłatny.

Kto będzie mógł skorzystać z promocji?
- dzieci powyżej 4 lat do czasu rozpoczęcia nauki w szkole podstawowej;
- uczniowie szkół podstawowych, szkół średnich, szkół branżowych, do ukończenia 18 roku życia, posiadający ważną legitymację szkolną.

Opiekunowie dzieci do ukończenia 16 roku życia w pociągach Kolei Śląskich mogą skorzystać z oferty Rodzina.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *