zachmurzenie duże
16°
piątek
Reklama
Trwa rozbudowa kanalizacji
05 marca 2019 r. | 14:02
0

Urząd Gminy Kamienica Polska opublikował zdjęcia rozpoczętej w w 2018 r. rozbudowy kanalizacji sanitarnej w Gminie Kamienica Polska. Wykonawcą jest firma ZTHU Stanisław Krupiński z siedzibą we Wrzosowej.

Budowa rozpoczęła się na ul. Polnej oraz na ul. Zielonej w Kolonii Klepaczce. Obecnie realizowana jest na ul. Osińskiej i ul. Klonowej w Wanatach. Cały projekt obejmujący także miejscowość Zawisna oraz ul. Warszawską i ul. Boczną w Wanatach współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz z budżetu gminy.

Budowa w poszczególnych miejscowościach gminy odbywa się zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem rzeczowo-finansowym i nadzorowana jest przez Inspektora Nadzoru. Wartość całego zadania wynosi 9 781 455,19 zł z terminem zakończenia inwestycji w 2020 r. Sprzyjające warunki pogodowe pozwalają na kontynuowanie w chwili obecnej tej inwestycji.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *