zachmurzenie umiarkowane
28°
25°
czwartek
Reklama
fot. OSP Kamienica Polska
Samochód ciężarowy uderzył w Seicento. Jedna osoba w szpitalu
08 kwietnia 2021 r. | 08:39
0

Dziś w ok. godz. 6:30 przy ulicy Konopnickiej w Kamienicy Polskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i samochodu ciężarowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Renault nie dostosował prędkości do panujących warunków, utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w samochód osobowy marki Seicento.

W wyniku czego, 34-letnia kierująca Seicento doznała obrażeń kończyn dolnych i została przewieziona do szpitala.

Sprawą zajmuje się częstochowska drogówka.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. OSP Kamienica Polska

fot. OSP Kamienica Polska

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *