pochmurnie
14°
środa
Reklama
fot. facebook.com/MichalOtrebskiOsiny/
Ruszyliśmy z zabawą “oceń Wójta i radnego”
29 stycznia 2019 r. | 11:43
0

W ubiegłym tygodniu ruszyliśmy z zabawą "Oceń Wójta i radnego". W pierwszym tygodniu głosowania oddaliście aż 648 głosów. Najlepszy okazał się Tomasz Nowowiejski, a najgorszy Michał Otrębski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kamienica Polska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *