zachmurzenie duże
-6°
-6°
niedziela
Reklama
fot. SP w Kamienicy Polskiej
Od dziś zajęcia w szkole…dla trzech uczniów
25 maja 2020 r. | 13:14
0

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i stopniowym uruchamianiem pracy szkół, rodzicie i uczniowie zostali poinformowani przez Dyrektora o możliwości prowadzenia przez szkołę zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla uczniów klas I-III, zajęć rewalidacyjnych oraz skorzystania na terenie szkoły z konsultacji z nauczycielami dla uczniów klas VIII.

W związku z tym, od 25.05.2020r. w szkole odbywać będą się zajęcia rewalidacyjne, z których skorzysta trzech uczniów.Natomiast rodzice klas I-III nie zgłosili uczniów na zajęcia opiekuńczo-wychowawcze oraz dydaktyczne na terenie szkoły.

Nauka w dalszym ciągu odbywać się będzie poprzez nauczanie zdalne. /UG Kamienica Polska/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *