zachmurzenie duże
-2°
-3°
niedziela
Reklama
MWM Brzesko
Od 1 marca 2021 roku spora podwyżka za odbiór odpadów!
01 stycznia 2021 r. | 12:42
1

Podczas ostatniej sesji Rady Gminy Kamienica Polska, radni podjęli uchwałę w sprawie uchwalenia stawki opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Od 1 marca 2021 roku mieszkańcy zapłacą drożej za śmieci.

Dotychczas za śmieci segregowane opłata wynosi 18 zł. Od 1 marca będzie to kwota 25 zł. Jeżeli chodzi o śmieci niesegregowane, zamiast 40 zł, będzie trzeba płacić 50 zł.

Na 14. radnych podczas głosowania "za" głosowało 13. Jedna osoba (radna Halina Pańczyk) nie oddała głosu.

PAWEŁ GĄSIORSKI



Jedna odpowiedź do “Od 1 marca 2021 roku spora podwyżka za odbiór odpadów!”

  1. Karol muchla.karol@gmail.com pisze:

    Witam serdecznie. Dlaczego co roku są podwyżki za śmieci. Jaką mamy korzyść za śmieci. Myślę że nie są wywożone na pole. Nic dać tylko skąd wziąć te pieniądze. Z jednej wypłaty przy dwójce dzieci. A u nas na wsiach to ludzie nie mają pieniędzy i palą śmieciami. Żeby starczyło pieniędzy na opłaty. Nawet wypłaty nie idą tak ekspresowym tempie jak podwyżki za śmieci. Pięć osób na cały rok to niestety 1 500 zł. Mogę placić 5 złotych od osoby. Nie więcej. Niestety takie nastały czasy. Nawet trzeba z dziećmi chodzić do prywatnego gabinetu bo u was przychodni to tylko teleporady. A prywatnie nie ma zmiłuj proszę placić. A dzieci nie da się zbadać telefonicznie tak jak i dorosłych. Wystarczy umówić na godzinę i problem byłby załatwiony. Proszę o odpowiedź . Dziękuję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *