zachmurzenie umiarkowane
20°
17°
poniedziałek
Reklama
Oceń radnego: Michał Otrębski najlepszy
13 grudnia 2020 r. | 13:14
0

1013 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najgorszego Wójta oraz radnego. Najlepszy okazał się Michał Otrębski, a najgorsza była Grażyna Pilicka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kamienica Polska . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracyDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *