bezchmurnie
Oceń radnego: Michał Otrębski najgorszy
26 lutego 2023 r. | 09:00

858 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najgorszego Wójta oraz radnego. Najlepszy okazał się Mirosław Coner, a najgorszy był Michał Otrębski.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj . od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym . W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania . Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kamienica Polska . Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.