zachmurzenie duże
16°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Halina Pańczyk najgorsza!
31 marca 2019 r. | 11:18
1

1071 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najgorszego Wójta oraz radnego. Najlepszy okazał się Wójt Adam Tajber, a najgorsza była Halina Pańczyk.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kamienica Polska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Halina Pańczyk najgorsza!”

  1. Agata pisze:

    Dlatego głosowanie, które zgodnie z opisem ma trwać do każdej niedzieli do 23:59 kończy się znacznie wcześniej i często już w południe w niedzielę nie można oddać głosu na dany tydzień?

    4
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *