zachmurzenie duże
16°
piątek
Reklama
Oceń radnego: Artur Furmański najgorszy
03 listopada 2019 r. | 17:11
3

629 głosów oddaliście w ubiegłym tygodniu w głosowaniu na najlepszego i najgorszego Wójta oraz radnego. Najlepszy okazał się Wójt Adam Tajber, a najgorszy był Artur Furmański.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kamienica Polska. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Artur Furmański najgorszy”

 1. Doro pisze:

  Dziwne?. Adam Tajber najlepszy?! To chyba jakaś pomyłka, jak i to, że z całym szacunkiem jest włodarzem gminy. Mieszkańcy raczej nie są zadowoleni z poczynań Pana Tajbra, a raczej ich braku?. Mam nadzieję, że nie cofniemy się jeszcze bardziej przez te lata kadencji tego pana, choć nie wiem, czy gorzej być może. Oby Pan Otrębski trzymał rękę na pulsie, bo źle to wszystko wygląda.

  12
  16
 2. Doro II pisze:

  Mowa nienawiści. Niektórzy nie mogą się pogodzićz tym, ze nastąpiła zmiana na fotelu wójta … smutne

  13
  9
 3. Mieszkaniec pisze:

  Doro II, jaka zmiana nastąpiła ? Wszystko jest tak samo, kółeczko wzajemnej adoracji i krycie jeden drugiego… tylko, że nie na rękę im jest teraz, że jest kilku radnych którzy zaczynają wreszcie drążyć temat i doszukiwać się zaniedbań w poprzednich latach.

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *