zachmurzenie umiarkowane
28°
25°
czwartek
Reklama
Obwieszczenie Wójta Gminy Kamienica Polska
14 listopada 2019 r. | 09:17   Ogłoszenie płatne
0

Wójt Adam Tajber zawiadamia o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (j.t. Dz. U. z 2018 r. poz. 2081 z późn. zm.) zawiadamiam, że w publicznie dostępnym wykazie danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie zamieszczono uchwałę Nr 258/XLIX/2018 Rady Gminy Kamienica Polska z dnia 16 października 2018 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w obrębach Wanaty oraz Zawada oraz wszczęto przeprowadzenie strategicznej oceny oddziaływania na środowisko skutków realizacji ustaleń wyżej wymienionego planu.

Poniżej znajdą Państwo treść obwieszczenia i projekt uchwały w tej sprawie.
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *