zachmurzenie duże
-6°
-6°
niedziela
Reklama
Nowa ławeczka w Romanowie “posiadówką” dla lokalnych “patriotów”
11 lipca 2022 r. | 12:03
8

Docierają do mnie sygnały na temat bardzo niefortunnego usytuowania nowoczesnej ławeczki przez Lokalną Grupę Działania "Bractwo Kuźnic". Chodzi o ławkę przy sklepie monopolowym przy rondzie w Romanowie. Ławeczka, zamiast do odpoczynku dla mieszkańców, służy do "odpoczynku" dla Panów pijących alkohol.

Może warto pomyśleć nad zmianą lokalizacji tej ławeczki?

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Nowa ławeczka w Romanowie “posiadówką” dla lokalnych “patriotów””

 1. Mieszkaniec pisze:

  Dlaczego nie pod Muzeum Regionalnym, GOK lub hala sportowa?
  Wiadomo że pod monopolka zawsze stali “lokalni patrioci” czy znaczenie ma czyj jest sklep monopolowy? Powiązanie z władza….

  3
  3
 2. Ola pisze:

  Panie Gąsiorski ławeczka nie znajduje się przy sklepie monopolowym,proszę o sprostowanie i nie wypisywanie takich głupot w przeciwnym razie spotkamy się gdzieś innej….

  8
  1
 3. Romanów pisze:

  A co się znajduje obok?? Nie pawilon ze sklepem??

  2
  2
 4. Mewa pisze:

  Ławeczka, która jest nowoczesną i może niejednemu z nas dać wsparcie pokazuje Nam jak bardzo mentalnie nie jesteśmy przygotowani na takie innowacje. Jestem dumna, że stoi w tym miejscu, bowiem łączy kilka dróg. Ławeczka jest bardzo ładna i coraz bardziej potrzebna. Cieszmy się, a nie potępiajmy.

  3
  3
  • Romanów pisze:

   Mewa odleciała nam totalnie…
   Chwalmy i szerzmy głupotę. Po pewnym czasie staje się normą. Ogłupionymi łatwiej manipulować i sterować. Faktycznie mamy jeszcze dość wysoki poziom mentalności żeby być gotowymi na takie rozwiązania.

   3
   3
 5. Kotek pisze:

  A odpierdolta się już odemnie wszyscy. Będę se siedzioł gdzie se będę chcioł. No i ch…j

 6. pajk pisze:

  Lokalizacja nietrafiona. Trzeba było ją dać kilak metrów wyżej, zintegrować z ciągiem komunikacyjnym (chodnikiem) i przynajmniej odwrócić w drugą stronę. W takim jak obecnie umiejscowieniu, jest praktycznie niewidoczna dla rowerzystów jadących od Kamienicy do ronda i skręcających na nim w lewo lub w prawo. Stali bywalcy monopolowego, skutecznie zniechęcą nawet tych, co dostrzegą ten cud techniki, ale nie będą mieli ochoty zatrzymać się w tym zacnym towarzystwie. Szkoda…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *