zachmurzenie duże
25°
23°
środa
Reklama
Narzekasz na sprawność policjantów? Sprawdź czy zdasz test sprawnościowy polskiej policj
07 sierpnia 2023 r. | 09:00
0

Chciałbyś sprawdzić, jakie wymagania stawiane są kandydatom do służby w Policji? Już w najbliższą środę będzie kolejna szansa, by zmierzyć się z torem przeszkód, który należy pokonać w policyjnym teście sprawności fizycznej. Po raz kolejny Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach organizuje zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych służbą w naszej formacji. Zapraszamy do uczestnictwa i czekamy na zgłoszenia!

Zapraszamy zainteresowanych wstąpieniem do służby w Policji do udziału w zajęciach otwartych, które odbędą się 9 sierpnia w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17. Poprowadzą je instruktorzy Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Zajęcia odbędą się w trzech turach o godzinie:
8.00;
10.00;
12.00.

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt na adres mailowy lub telefonicznie: probnytsf@ka.policja.gov.pl; 723645738.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *