zachmurzenie duże
14°
11°
niedziela
Reklama
Nabór wniosków o zorganizowanie stanowisk pracy w ramach robót publicznych
18 kwietnia 2022 r. | 09:28
0

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie oraz Gminne Centrum Pracy w Koniecpolu informuje, iż od dnia 14.04.2022r. do wyczerpania środków finansowych otwiera nabór wniosków o zorganizowanie stanowisk pracy w ramach robót publicznych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Częstochowie, finansowane ze środków Funduszu Pracy.

Proponowany okres trwania robót publicznych wynosi do 6 miesięcy, z miesięczną kwotą refundacji 2500 zł oraz składką na ubezpieczenie społeczne od tej kwoty, za skierowaną przez Urząd osobę bezrobotną.

Osoby, które mogą być kierowane na refundowane stanowisko pracy w ramach robót publicznych:

  • Osoby bezrobotne zarejestrowane w tut. Urzędzie.

Wniosek podlega ocenie i rozpatrzeniu zgodnie z określonymi przez Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie procedurami.

Sposób składania wniosków:

Prawidłowo wypełnione i podpisane dokumenty należy składać poprzez jeden z niżej wymienionych sposobów:

  1. w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie ul. Szymanowskiego 15, pok. 9  w godz. 7.30–14.00, po uprzednim pobraniu numerka z automatu biletowego znajdującego się na parterze Urzędu (przycisk Pracodawcy, a następnie Roboty publiczne) oraz w pokoju nr 3 w Gminnym Centrum Pracy w Koniecpolu, ul. Rzeczna 29,
  2. przesyłając tradycyjną pocztą na adres:
  • Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie, ul. Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa
  • Gminne Centrum Pracy w Koniecpolu ul. Rzeczna 29, 42-230 Koniecpol.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *