zachmurzenie małe
24°
21°
poniedziałek
Reklama
OSP Kamienica Polska
Młodzieżowa Noc Strażacka w Kamienicy Polskiej
26 czerwca 2023 r. | 12:18
0

Ochotnicza Straż Pożarna w Kamienicy Polskiej zorganizowała Młodzieżową Noc Strażacką dla druhen i druhów należących do MDP, której celem było zapoznanie młodzieży z funkcjonowaniem OSP, promowanie aktywnego spędzania czasu wolnego oraz w przygotowaniu do udziału w zawodach sportowo - pożarniczych.

Program dla uczestników biorących udział obejmował zajęcia praktyczne tj: zapoznanie młodzieży ze sprzętem gaśniczym, ze sposobem prowadzenia akcji ratowniczej. Przybyła młodzież uczestnicząca w Nocy Strażackiej mogła doznać nowych doświadczeń bycia Strażakiem Ochotnikiem. /OSP Kamienica Polska/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *