zachmurzenie duże
16°
piątek
Reklama
Łukasz Skupień został odnaleziony!
17 października 2020 r. | 13:00
0

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komisariatu Policji w Koziegłowach odnaleźli zaginionego 32-latka z Kamienicy Polskiej. O zaginięciu mężczyzny Komenda Miejska Policji w Częstochowie powiadomiona została 13 października 2020 roku. Mężczyzna został odnaleziony w dniu wczorajszym. Jego życiu nic nie zagraża.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie prowadzili poszukiwania Łukasza Skupień. Mężczyzna w dniu 13 października wyszedł z miejsca zamieszkania do którego nie powrócił i nie było z nim kontaktu. Na szczęście w dniu wczorajszym został on odnaleziony w rejonie podległym Komisariatowi Policji w Koziegłowach. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *