zachmurzenie małe
24°
21°
poniedziałek
Reklama
fot. UG Kamienica Polska
Oni powalczą o cztery mandaty do Rady Powiatu Częstochowskiego
01 marca 2024 r. | 11:02
1

Adam Morzyk, Maciej Janowski, Robert Chądzyński, Andrzej Goldsztajn, Cezary Stempień, Andrzej Kubat, Iwona Skorupa i Iwona Choła to najciekawsze nazwiska na liście kandydatów na radnych, którzy powalczą o cztery mandaty do Rady Powiatu Częstochowskiego z okręgu gmin Poczesna, Starcza i Kamienica Polska.

Największe szanse mają kandydaci partyjni (Janowski, Chądzyński i Kubat), ale niewykluczone jest, że pozostali kandydaci "coś ugrają".

Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.

PAWEŁ GĄSIORSKIJedna odpowiedź do “Oni powalczą o cztery mandaty do Rady Powiatu Częstochowskiego”

  1. Wyborca pisze:

    A ja myślę, ze czas pokazać koalicji PO-PiS środkowy palec. Porozumienie i Wspólnota sa niezależni i mają ciekawych kandydatów. Adam Morzyka czy Iwony Choły nie trzeba nikomu przedstawiać… a lekarze, którzy kandyduja to świetni medycy, ale niech skupią się na pacjentach;)

    10
    1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *