zachmurzenie duże
15°
13°
sobota
Reklama
UG Kamienica Polska
Komunikat Wójta ws. otwarcia przedszkoli na terenie gminy
13 maja 2020 r. | 11:55
0

W drugiej połowie maja gmina Kamienica Polska planuje otworzyć przedszkola na terenie gminy. Komunikat w tej sprawie wydał Wójt Adam Tajber.

Komunikat znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

W związku z ogłoszoną przez Rząd RP informacją o możliwości otwarcia przedszkoli informujemy, że Przedszkole w Kamienicy Polskiej wraz z oddziałami zamiejscowymi przygotowuje się do wznowienia działalności. Aktualnie trwają prace umożliwiające realizację wytycznych GIS w sprawie możliwości uruchomienia opieki w przedszkolach w czasie pandemii COVID-19.

Dyrektor Przedszkola komunikuje się z Rodzicami dzieci lub opiekunami prawnymi w sprawie deklaracji umożliwiającymi pobyt dziecka w przedszkolu w ramach zajęć opiekuńczych. Jednocześnie na bieżąco monitorujemy dane dotyczące aktualnej sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 w naszym rejonie.

Obecnie w województwie śląskim występuje największa zachorowalność na COVID-19. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo dzieci i pracowników wznowienie działalności przedszkola planowane jest w drugiej połowie maja 2020r.

Dokładny termin otwarcia zostanie podany w osobnym komunikacie.

Wójt Gminy
Adam TajberDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *