słabe opady deszczu
17°
15°
sobota
Reklama
Karta Seniora także w gminie Kamienica Polska
29 marca 2023 r. | 14:05
0

Każdy senior, który ukończył 60 lat może wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.
Program Ogólnopolska Karta Seniora jest programem autorskim Stowarzyszenia MANKO, które od 25 lat podejmuje wiele inicjatyw, mających na celu poprawę jakości życia, zdrowia i bezpieczeństwa seniorów. Środki na jego prowadzenie pozyskujemy od gmin partnerskich, sponsorów i z darowizn.

Lista wszystkich 3000 punktów honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl.

Niemal każdego dnia dołączają do nas nowe firmy, które deklarują współpracę z Głosem Seniora i tym samym wprowadzają rabaty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora (OKS).

Kontakt w sprawie wyrobienia Ogólnopolskiej Karty Seniora:
tel. 12 429 37 28.

Formularz zgłoszeniowy dla uczestników programu „Ogólnopolska Karta Seniora” można pobrać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kamienicy Polskiej lub z załącznika. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *