zachmurzenie umiarkowane
20°
17°
poniedziałek
Reklama
Jest szansa na sfinansowanie placu zabaw lub siłowni zewnętrznej
13 lutego 2019 r. | 11:28
0

Rusza program rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) EDYCJA 2019.

Celem Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA), jest budowa ogólnodostępnych, wielofunkcyjnych, plenerowych stref aktywności, skierowanych do różnych grup wiekowych oraz tworzenie przestrzeni aktywności sportowej, sprzyjającej międzypokoleniowej integracji społecznej.

W ubiegłym roku Z OSA skorzystało większość gminy powiatu częstochowskiego. Namawiajcie Wójta i radnych, by w tym roku skorzystała z tego gmina Kamienica Polska. Do zgarnięcia jest 60 000 zł na stworzenie strefy aktywności fizycznej - np. placu zabaw.

Wnioski można składać w Ministerstwie Sportu i Turystyki do 1 marca 2019 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *