zachmurzenie umiarkowane
28°
25°
czwartek
Reklama
KSOW
Jak urządzić las?
07 sierpnia 2019 r. | 08:55
0

Wójt Gminy Kamienica Polska informuje, że firma TAUXUS Jarosław Kostecki wykonuje, na zlecenie Starostwa Powiatowego w Częstochowie, uproszczone plany urządzenia lasu dla lasów nie stanowiących własności Skarbu Państwa położonych na terenie gmin: Kłomnice, Kruszyna, Mykanów, Kamienica Polska, Koniecpol, Mstów, Poczesna, Przyrów i Rędziny.

Prace terenowe będą wykonywane w miesiącach lipiec –sierpień 2019 r.

Po opracowaniu danych terenowych zostaną sporządzone projekty uproszczonych planów urządzenia lasu, które zostaną wyłożone w Urzędzie Gminy na okres 60 dni. Zainteresowani właściciele będą mogli w terminie 30 dni od daty wyłożenia zgłaszać swoje uwagi do w/w planów.

Uproszczone plany urządzenia lasu są podstawą do prowadzenia racjonalnej gospodarki leśnej oraz na ich podstawie może być naliczany podatek leśny.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *