zachmurzenie duże
15°
13°
sobota
Reklama
UG Kamienica Polska
Jest umowa na “tani węgiel” w gminie Kamienica Polska!
07 grudnia 2022 r. | 12:32
0

Urząd Gminy Kamienica Polska poinformował, że zawarł umowę na odbiór, transport, składowanie i dystrybucja węgla kamiennego z firmą MARTRANS Przedsiębiorstwo Transportowo- Handlowo-Usługowe Mariusz Szczerbak z siedzibą w Rudniku Wielkim. Wartość umowy to 225 000 zł.

Krótki opis przedmiotu zamówienia: -transport paliwa stałego zakupionego przez Gminę od podmiotu wprowadzającego z miejsca składowania do składu w Rudniku Wielkim ul. Słoneczna 191.
- dostarczenie paliwa stałego mieszkańcom zgodnie z wykazem przedstawionym przez gminę.
- sporządzenie zestawienia osób fizycznych dla których dostarczono paliwo stałe.

Liczba gospodarstw domowych na terenie gminy Zamawiającego zainteresowanych zakupem węgla kamiennego w ramach zakupu preferencyjnego wynosi wstępnie 300, co przekłada się na 450 ton węgla kamiennego do 31.12.2022r.

Wartości określone w zamówieniu są wartościami szacunkowymiDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *