zachmurzenie duże
15°
13°
sobota
Reklama
Gmina zakupi 20. komputerów dla uczniów!
03 kwietnia 2020 r. | 12:26
0

Gmina Kamienica Polska wystąpiła z wnioskiem o przyznanie grantu na zakup laptopów dla uczniów, którzy nie posiadają sprzętu umożliwiającego im realizację zdalnych lekcji.

Nabór wniosków rozpoczął się w dniu 1 kwietnia br. w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Oś I Powszechny dostęp do szybkiego internetu Działanie 1.1 Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach - ZDALNA SZKOŁA.

Gmina została zakwalifikowana do III kategorii, co oznacza, że maksymalny poziom dofinansowania na zakup sprzętu wyniesie 60 000 zł. Głównym kryterium przydziału jednostek samorządu terytorialnego do poszczególnych kategorii była liczba uczniów.

W ramach projektu Gmina Kamienica Polska zakupi 20 laptopów wraz z oprogramowaniem. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *