zachmurzenie duże
-6°
-6°
niedziela
Reklama
Gmina chce kupić specjalny samochód do przewozu osób niepełnosprawnych
06 października 2021 r. | 10:15
0

Gmina Kamienica Polska zamierza zakupić samochód specjalny do przewozu osób z niepełnosprawnością. Właśnie zostało ogłoszone zamówienie publiczne w tej sprawie.

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samochodu 9-cio osobowego przystosowanego do przewozu osób
niepełnosprawnych z możliwością przewożenia w tym 2 osób na wózku inwalidzkim - z homologacją do przewozu osób niepełnosprawnych, spełniający wymagania przepisów ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym.

Pojazd fabrycznie nowy, używany jedynie w zakresie niezbędnym celem adaptacji dostosowującej do przewozu osób niepełnosprawnych i przeprowadzenia testu jego poprawnej jazdy. Pojazd wyposażony w najazdy do wprowadzenia wózka inwalidzkiego, szyny do mocowania 2 wózków inwalidzkich w tylnej części pojazdu, w dodatkowe atestowane pasy bezpieczeństwa umożliwiające bezpieczne przypięcie osób poruszających się na wózku inwalidzkim - zgodne z normą ISO 10542-2.

Oferty można przesyłać do urzędu do 11 października 2021 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *