zachmurzenie umiarkowane
28°
25°
czwartek
Reklama
fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Emilia Ściebór dyrektorem CUW w Kamienicy Polskiej!
18 stycznia 2019 r. | 21:58
1

Wójt Gminy Kamienica Polska - Adam Tajber poinformował, że został rozstrzygnięty konkurs na stanowisko Dyrektora Centrum Usług Wspólnych w Kamienicy Polskiej. Dyrektorem została wybrana Emilia Ściebór.

Kandydatka wykazała się odpowiednimi kwalifikacjami oraz udzieliła wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie zadawane jej pytania przez członków komisji.Jedna odpowiedź do “Emilia Ściebór dyrektorem CUW w Kamienicy Polskiej!”

  1. JANINAS69 pisze:

    SUPER, ŻE URUCHOMIŁ PAN SERWIS W NASZEJ GMINIE. BARDZO MNIE TO CIESZY I ŻYCZĘ PANU SERDECZNOŚCI.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *