zachmurzenie duże
14°
11°
niedziela
Reklama
Diler narkotyków z Kamienicy Polskiej
23 października 2020 r. | 16:00
0

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali mieszkańca gminy Kamienica Polska, który posiadał znaczne ilości marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący posiadania narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z częstochowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, którego podejrzewali o związek z przestępczością narkotykową. Z posiadanych informacji operacyjnych wynikało, że mężczyzna może posiadać znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę do kontroli drogowej, w trakcie której znaleźli przy nim woreczek foliowy z zawartością suszu roślinnego.

Natomiast podczas przeszukania mieszkania oraz pomieszczeń gospodarczych mundurowi zabezpieczyli kolejne narkotyki. Znajdowały się tam woreczki z zamknięciem strunowym oraz słoiki szklane z zawartością suszu roślinnego. Po zbadaniu zabezpieczonych substancji testerem narkotyków okazały się, że to marihuana o wadze przeszło 370 gramów.

Zatrzymany mężczyzna to 22–letni mieszkaniec gminy Kamienica Polska, usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. /KMP w Częstochowie/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *