zachmurzenie duże
poniedziałek
Reklama
fot. UG Kamienica Polska
Były Wójt pobrał blisko 30 tys. zł ekwiwalentu urlopowego
22 lutego 2019 r. | 09:47
3

Radni Rady Gminy Kamienica Polska zarzucają byłemu Wójtowi Cezaremu Stempniowi, że nie wykorzystał przysługującego mu urlopu i pobrał blisko 30 tys. zł ekwiwalentu urlopowego. Radny Michał Otrębski zarzucał Stempniowi, że zrobił to niezgodnie z kodeksem pracy. O komentarz do tej sytuacji poprosiłem obecnego Wójta, a ówczesnego sekretarza gminy - Adama Tajbra.

"W związku z niewykorzystaniem urlopu wypoczynkowego za lata 2016-2018 został wypłacony na zakończenie kadencji ekwiwalent urlopowy Wójtowi Cezaremu Stempniowi. Wójt był informowany przez Sekretarza Gminy o zaległym urlopie, jednak z uwagi na sprawy związane z przetargiem dotyczącym rozbudowy kanalizacji sanitarnej w gminie w miejscowościach Wanaty, Zawisna, Kolonia Klepaczka i wymianę wodociągów; koniecznością zwołania nadzwyczajnej sesji Rady Gminy w dniu 26 lipca 2018r.; rozwiązania kwestii transportu uczniów do szkoły Wójt Cezary Stempień podjął decyzję o przerwaniu urlopu wypoczynkowego w lipcu 2018 roku. Na wypłaconą kwotę ekwiwalentu za urlop miał również wpływ niewykorzystany urlop z poprzedniej kadencji Wójta.

Wójt Gminy
Adam Tajber"

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Były Wójt pobrał blisko 30 tys. zł ekwiwalentu urlopowego”

 1. wybiorczyk pisze:

  Musiał być bardzo zapracowany, że nie miał kiedy iść na urlop.

  11
 2. Hela pisze:

  Rozwala ta gmine smyki

  4
  2
 3. Bolo pisze:

  Chlopisko tyralo ciezko bez urlopu 4 wiosny

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *