zachmurzenie duże
15°
13°
sobota
Reklama
fot. SP w Kamienicy Polskiej
51. uczniów z gminy Kamienica Polska jutro zaczyna egzamin ósmoklasisty
15 czerwca 2020 r. | 11:09
0

Do egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020 w Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Kamienicy Polskiej przystępuje w tym roku 51 uczniów.

Egzamin ósmoklasisty odbywa się w dniach 16,17 i 18 czerwca 2020 r.

Jutro, czyli 16 czerwca odbędzie się egzamin pisemny z języka polskiego, pojutrze z matematyki, a ostatni dzień przewidziany jest na język obcy nowożytny. W przypadku naszej szkoły wszyscy ósmoklasiści zdawać będą język angielski. Wyniki egzaminu poznamy do 31 lipca 2020 r. i będą one potrzebne młodzieży przy rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Egzamin odbywa się w szczególnym rygorze sanitarnym ze względu na epidemię koronawirusa. /UG Kamienica Polska/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *