zachmurzenie duże
15°
12°
sobota
Reklama
fot. LKS Kamienica Polska
Gmina przeznaczy 150 000 zł na sport w 2019 roku!
18 stycznia 2019 r. | 22:09
9

Wójt Gminy Kamienica Polska ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu w 2019 roku. W tym roku w budżecie gminy na sport przeznaczonych jest 150 000 zł.

Ogłoszenie o konkursie znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Gmina przeznaczy 150 000 zł na sport w 2019 roku!”

 1. piłka pisze:

  Wszystko pójdzie na LKS.

  4
  4
 2. Mieszkaniec pisze:

  A co z siatkarzami, którzy prawie od dekady reprezentują gminę w amatorskiej lidze siatkówki w Częstochowie? Młode dziewczyny koszykarki? Nie wspierajmy tylko jednego klubu, który na grę w A klasie potrzebuje dużo mniej niż 130 tysięcy z zeszłego roku.

  6
  3
  • Mieszkanka pisze:

   A jeszcze inne sporty?

   • Mieszkaniec pisze:

    Oczywiście ja wymieniłem tylko przykłady… jest u nas w Gminie wielu innych sportowców, którzy potrzebują wsparcia… Nie może być tak, że po raz kolejny bokiem zostanie przepchnięta duża kwota na LKS.

    5
    3
 3. Michał Otrębski Radny pisze:

  Jeżeli macie Państwo wątpliwości czy sugestie proszę o kontakt ze mną.

  5
  5
 4. alex pisze:

  Kwota dotacji (130 tys. zł na 11 m-cy) dla LKS-u to bardzo mała kwota, zważając na to, że Klub prowadzi DARMOWE treningi w pięciu drużynach dla ponad 100 osób (w większości dzieciaków). Po stronie Klubu jest opłacenie trenerów, utrzymanie boiska, opłaty za transport na mecze, szkolenia zawodników, składki członkowskie, startowe i regulaminowe, rehabilitacje itp. Jakby ktoś chciał uczestniczyć w regularnych treningach np. na siłowni, musiałby zadeklarować się na co najmniej rok i płaciłby powyżej 100 zł za m-c…
  Każda grupa piłkarzy i piłkarek TEŻ bierze udział w meczach ligowych, sparingowych i turniejowych i mają spore osiągnięcia.

  4
  4
  • Mieszkaniec pisze:

   Czy sie to komus podoba czy nie to taka prawda ze najwiecej dzieciakow w gminie skupia sie na pilce noznej. LKS wg mnie robi dobra robote jesli chodzi o szkolenie dzieci. Budzet gminy jest troche jak tort – ma swoja wielkosc i nie da sie go podzielic na tysiac kawalkow bo gdyby tak zrobic nikt z tego by nic nie mial.

   2
   1
 5. Mieszkaniec pisze:

  Najpierw proponuję dowiedzieć się jak wyglądają dotacje w innych gminach, bo kluby utrzymują się za dużo mniejsze pieniądze grając w wyższych ligach jeśli chodzi o seniorów i mają podobną ilość młodzieżowców.

  8
  3
 6. Mieszkaniec KP pisze:

  Zgadzam się z Panem.

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *