zachmurzenie duże
15°
13°
sobota
Reklama
Wójt stanął w obronie Osin!
18 marca 2019 r. | 15:52
14

Mieszkańcy Osin zwrócili się do Wójta Adama Tajbra o pomoc w sprawie firmy produkującej pigment na terenie Osin. Mieszkańcom przeszkadza smród, który wydobywa się z komina tego przedsiębiorstwa.

Wójt idąc za głosem mieszkańców, zwrócił się do tego przedsiębiorcy z prośbą o zaprzestanie użytkowania instalacji pigmentów żelazowych, które tak bardzo są uciążliwe dla mieszkańców.

Bardzo dobra decyzja. Brawa dla Wójta.

Poniżej pismo z gminy w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Wójt stanął w obronie Osin!”

 1. Antek pisze:

  brawa dla wojta

  19
  3
 2. Bolo pisze:

  Brawo dla Wojta za odwage ale firma swoje poczekamy pożyjemy zobaczymy

  6
  3
  • Bolo pisze:

   Prezes ma kupe kasy niech zrobi porządek ze smrodu ? parę i pracujcie do końca żywota i jeden dzień dłużej pozdro ??

 3. TOMASZ CHWIST pisze:

  Brawo dla Antka i brawo dla Bolo że wogule coś tu napisali pozdro ??

  2
  2
 4. TOMASZ CHWIST pisze:

  O i anonim się odnalazł a myślałem że już nikt tu nie zagląda ? to ty napisałeś że trzeba wyrzucić od nas tego truciciela. Ponawiam pytanie – od nas znaczy od kogo? Piszesz w swoim imieniu czy reprezentuje większe grono zatrutych? Może byś się tak przedstawił???

  3
  5
  • Anonim pisze:

   Jak już dobrze wiesz dużo osób po prostu chce być anonimowym, więc to nie jest tak że tylko jefna osoba będzie miała taki pseudonim 🙂

   4
   1
  • TOMASZ CHWIST pisze:

   Bolo nie bądz Mieciu nie łaź koło zakładu to ci smierdziec nie bedzie. A ty masz nazwisko czy też taki odważny jak reszta?

   2
   3
 5. TOMASZ CHWIST pisze:

  Człowieku co ma piernik do wiatraka. Chcesz zamykać zakład pracy pozbawiać ludzi ich dochodów. Miałbyś chociaż na tyle odwagi żeby podać imię i nazwisko skoro bezczelnie potrafisz nazwać kogoś trucicielem i chcesz go wyrzucać jak napisałeś “od nas” czyli od kogo? Być bohaterem to do końca. ??

  1
  4
 6. TOMASZ CHWIST pisze:

  Napisz kiedy, przyjdę i powącham czuły nosku. Aha no i na którą ulice Anonimie i do którego domku ??. Bo jakoś zakład idzie pełną parą cholera a ja nie czuję no chyba że koło zakładu ??

  1
  1
 7. Eco pisze:

  Oj ty bohaterze piszesz to co piszesz

 8. TOMASZ CHWIST pisze:

  Piszę i pisał będę żeby osińskie grono ochrony środowiska nie myslalo że są sami ?? i żeby nie pisali bzdur jak to śmierdzi i gryzie w oczy na całym osiedlu aha no i w przedszkolu bo tu już przegieliscie; otóż uwaga NIE ŚMIERDZI I NIE GRYZIE W OCZY ani na osiedlu ani w przedszkolu sam sprawdzałem ?? jesteście zwykłymi tchórzami którzy myślą że są strasznie komuś potrzebni. Do napisania żegnam ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *