zachmurzenie duże
21°
18°
niedziela
Reklama
Wakacje w gminie Kamienica Polska
26 czerwca 2024 r. | 11:28
3

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kamienicy Polskiej przedstawił harmonogram zajęć dla dzieci z gminy Kamienica Polska przez całe wakacje.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Wakacje w gminie Kamienica Polska”

 1. Zatroskany rodzic pisze:

  Program spędzania wakacji w gminie Kamienica Polska to może i dobry pomysł, ale szczególnie dla dzieci z miejscowosci Kamienica. Ciekawe, kto wpadł na dziwny pomysł zamknięcia świetlic w poszczególnych wsiach, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy dzieci korzystają z nich najliczniej i najchętniej. Nie każdy z rodziców ma możliwość dowozenia i odbierania dzieci codziennie po 4 godz. Uważam, że zamknięcie świetlic to glupi pomysł i na pewno nikt nie nie myślał o dzieciach z poszczególnych wsi. Polecam uwadze wójta i nowych władz.

  2
  2
 2. Faworyzowanie dzieci z Kamienicy pisze:

  Zamkniecie swietlic w okolicznych wsiach w wakacje to bardzo zly I szkodliwy pomysl! Faworyzuje tylko te dzieci, ktore mieszkaja w Kamienicy! Minus dla wladz!

  2
  3
 3. Zatroskana babcia. pisze:

  Zgadzam się w całej rozciągłości z wypowiedzia poprzednika tym bardziej, że dotyczy to również moich wnuków z Zawisnej. Mam nadzieje że nowo wybrany wójt pochyli się nad tym problemem z całą troską o najmłodszych przyszłych wyborców .

  2
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *