całkowite zachmurzenie
środa
Reklama
yt
Życzenia z okazji Dnia Dziecka
01 czerwca 2020 r. | 13:32
0
Dzień Dziecka to święto szczególnie wyczekiwane przez wszystkie małe i większe dzieci. Ze względu na epidemię koronawirusa, w tym roku jest ono inne. Niestety, nie spotkamy się, aby wspólnie świętować Wasz dzień, ale jestem przekonany, iż niebawem pokonamy wirusa i wszystko wróci do normalności, a Wy będziecie mogli znów beztrosko korzystać z życia.
Drogie Dzieci!
Życzę Wam, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i by trwało jak najdłużej. Nie dorastajcie za szybko, cieszcie się każdym dniem, dokąd beztroska jest Waszym przywilejem.
Wójt Gminy Kamienica Polska
Adam TajberDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *