słabe opady deszczu
11°
11°
sobota
Reklama
fot. OSP Kamienica Polska
Samochód ciężarowy uderzył w Seicento. Jedna osoba w szpitalu
08 kwietnia 2021 r. | 08:39
0

Dziś w ok. godz. 6:30 przy ulicy Konopnickiej w Kamienicy Polskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego i samochodu ciężarowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Renault nie dostosował prędkości do panujących warunków, utracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie uderzył w samochód osobowy marki Seicento.

W wyniku czego, 34-letnia kierująca Seicento doznała obrażeń kończyn dolnych i została przewieziona do szpitala.

Sprawą zajmuje się częstochowska drogówka.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. OSP Kamienica Polska

fot. OSP Kamienica Polska

 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *