bezchmurnie
13°
11°
poniedziałek
Reklama
KSOW
Jak urządzić las?
07 sierpnia 2019 r. | 08:55
0

Wójt Gminy Kamienica Polska informuje, że firma TAUXUS Jarosław Kostecki wykonuje, na zlecenie Starostwa Powiatowego w Częstochowie, uproszczone plany urządzenia lasu dla lasów nie stanowiących własności Skarbu Państwa położonych na terenie gmin: Kłomnice, Kruszyna, Mykanów, Kamienica Polska, Koniecpol, Mstów, Poczesna, Przyrów i Rędziny.

Prace terenowe będą wykonywane w miesiącach lipiec –sierpień 2019 r.

Po opracowaniu danych terenowych zostaną sporządzone projekty uproszczonych planów urządzenia lasu, które zostaną wyłożone w Urzędzie Gminy na okres 60 dni. Zainteresowani właściciele będą mogli w terminie 30 dni od daty wyłożenia zgłaszać swoje uwagi do w/w planów.

Uproszczone plany urządzenia lasu są podstawą do prowadzenia racjonalnej gospodarki leśnej oraz na ich podstawie może być naliczany podatek leśny.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *